-

این تردمیل آخرین سرعتی که به کاربر خود ارائه می دهد تا 16 کیلومتر بوده و گیره ایمنی دارد. وزن دستگاه مذکور 77 کیلوگرم است که در زیر آن چرخ تعبیه شده است. ابعاد دستگاه 80*35*177 سانتی متر است که قابلیت تاشوندگی دارد و بوسیله جک گازی مجددا نصب می شود. از قابلیت های این تردمیل سنسور ضربان قلب بر روی دسته هاست.

این تردمیل ساخت کشور ایران است که دارای 1 سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش است. این دستگاه مجهز به نمایشگر LCD است . با استفاده از شیب تردمیل که به صورت برقی تا 15 درجه تنظیم می شود می توانید شدت تمرینات را افزایش دهید .از قابلیت های ویژه این تردمیل می توان به کلید تنظیم شیب و سرعت روی دسته،ضربه گیر SDS و محل قرارگیری بطری آب اشاره کرد. قدرت موتور این تردمیل 4 اسب بخار است که تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. این دستگاه چند منظوره است و دارای ماساژور، مسگری و پایه درازنشست میباشد، همچنین 6 برنامه تمرینی پیش فرض دارد . ابعاد تسمه تردمیل 125*42 سانتی متر است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 | 11:06 | نویسنده : هایپرجیم |

این تردمیل دارای 6 برنامه تمرینی پیش فرض است . قدرت موتور این تردمیل 4 اسب بخار است که تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. نهایت سرعت دستگاه تا 16 کیلومتر است که مجهز به گیره ایمنی است. مانیتور این تردمیل LCD است . از قابلیت های این تردمیل می توان به سنسور ضربان قلب اشاره کرد. از قابلیت های ویژه این تردمیل می توان به کلید تنظیم شیب و سرعت روی دسته،ضربه گیر SDS و محل قرارگیری بطری آب اشاره کرد.

تردمیل تن آرا TA 2000GI شیب برقی دارد که تا 15 درجه قابل تنظیم است. ابعاد تسمه دستگاه 125*42 سانتی متر است . وزن تردمیل 78 کیلوگرم بوده که با چرخ های تعبیه شده در زیر آن به راحتی قابل حرکت است و می توان دستگاه را به مکان دیگری انتقال داد. ابعاد دستگاه 80*35*178 سانتی متر است که قابلیت تاشوندگی دارد و نصب مجدد آن توسط جک گازی انجام می شود. این تردمیل ساخت کشور ایران است که چند منظوره بوده و دارای ماساژور، پایه درازنشست و مسگری می باشد. این تردمیل شامل 1 سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 | 11:02 | نویسنده : هایپرجیم |

این تردمیل دستگاهی چند منظوره بوده و مجهز به ماساژور، مسگری، درازنشست و دمبل است. ابعاد تسمه تردمیل 136*40 سانتی متر است و این تردمیل گیره ایمنی دارد . شیب این تردمیل به صورت برقی تنظیم می شود . این تردمیل دارای موتوری با قدرت 4 اسب بخار است که تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. از قابلیت های ویژه این دستگاه می توان به سنسور ضربان قلب بر روی دسته و محل قرارگیری بطری آب، پخش MP3 از طریق پوررت USB و اسپیکر اشاره کرد. وزن این تردمیل 98 کیلوگرم است که به دلیل وجود چرخ در زیر آن به راحتی قابل جا به جایی است و می توان آن را به مکان دیگری منتقل کرد. آخرین سرعتی که این دستگاه به کاربر خود ارائه می دهد تا 14 کیلومتر است .

این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد. نصب دوباره دستگاه بوسیله جک گازی سریعا انجام می شود. این تردمیل مجهز به نمایشگر است . ابعاد کلی دستگاه 139*69*166 سانتی متر است و ضربه گیر SDS دارد که مانع آسییب به کمر و زانو ها شده و ضربه گیر Anti-Shock آن انتقال صدا را کاهش می دهد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 | 10:58 | نویسنده : هایپرجیم |